ПОСЛУГИ

Що ви отримаєте? Ґрунтовне та якісне обстеження, вірний діагноз, покроковий план лікування, рекомендації.

Що ви отримаєте? Відновлення функції жувального апарату, корекція кольору і форми зубів. Відновлені зуби неможливо відрізнити від природних – гарних і здорових. Функціональна діагностика та тотальна реабілітація за допомогою керамічних вінірів та коронок.

Що ви отримаєте? Розв’язання проблем патології прикусу, порушення жувальної функції, неправильного розміщення або прорізування зубів, дефектів зубного ряду, дисфункції скронево-нижньощелепового суглоба.

Що ви отримаєте? Можливість вибору. Безболісне лікування. Комфорт.

Що ви отримаєте? Імплантація, відновлення втрачених зубів, видалення зруйнованих зубів, а також реконструктивні процедури для відновлення зубощелепної системи.

Що отримає ваша дитина? Дружніх лікарів, повний спектр послуг, відповідно до вікових особливостей. Комфорт. Це коли дитина іде до лікаря як до свого друга. Жодних страхів, ніякого болю, довіра і результат – якісне лікування. Задоволені батьки, здорова дитина.

Що ви отримаєте? Здорові зуби, чистий подих. Розуміння доцільності регулярних гігієнічних заходів. Звичку слідкувати за станом свого стоматологічного здоров’я.

Що ви отримаєте? Вживлення в кістку верхньої або нижньої щелепи титанового імплантату, який по суті виступає аналогом кореня втраченого раніше зуба. Використовуються імплантати таких відомих світових виробників Straumann, Nobel, MegaGen, K3Pro.

Що ви отримаєте? Професійний догляд за шкірою, її відновлення, омолодження та усунення естетичних дефектів.

Всі маніпуляції, як то ендодонтичне лікування кореневих каналів, лікування карієсу та художня реставрація, проводяться під операційним мікроскопом та з використанням ізоляції.

Що ви отримаєте? Діагностика захворювань тканин пародонту. Зубо зберігаючі маніпуляції. Лікування та відновлення ясен, лікування пародонтиту. Додаткові методи лікування пародонтиту – плазмотерапія.

Записатися на первинний огляд

Прийом клієнтів в стоматології «Milahra» здійснюється за попереднім записом. Вам достатньо заповнити форму, після чого з вами зв’яжуться наші адміністратори та домовляться про час прийому, а також проконсультують з питань щодо вартості та роботи нашої клініки.

  Контакти

  вул.Коперника, 3
  м.Лук’янівська

  +38 095 251 70 48

  info@milahra.ua

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vel dui suscipit, consectetur ipsum eu, sagittis mauris. Duis mollis libero sit amet risus tempor laoreet. Pellentesque eros urna, cursus ut consequat quis, tempor in orci. Phasellus et purus a leo commodo dictum in in leo.