Естетична медицина

Що ви отримаєте? Професійний догляд за шкірою, її відновлення, омолодження та усунення естетичних дефектів.

Естетична косметологія – це професійний догляд, який включає програми та послуги направлені на омолодження, лікування, очищення, відновлення шкіри, усунення естетичних дефектів. Професійне проведення діагностики дерми та на основі побажань клієнтів підбирається найбільш ефективні і безпечні процедури.

Плазмоліфтинг
Це основна ідея ін’єкційного косметологічного методу – плазматерапіі для обличчя – це виправлення естетичних недоліків за рахунок використання власних ресурсів організму пацієнта. Плазмоліфтинг є цілком безпечним і ефективним методом.

Ін’єкційне омолодження

Контурна пластика
Ін’єкційне введення філерів на основі гіалуронової кислоти в м’які тканини обличчя. Результат видно одразу. Протягом тижня ефект зростає. Період реабілітації відсутній. Контурна пластика дозволяє усувати складки, зморшки, заломи, темні кола і провали під очима, підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри в проблемних зонах.

Контурна пластика носа – процедура заповнення бугристості та нерівностей шкіри – зморшок, вроджених або придбаних дефектів – препаратами на основі гіалуронової кислоти.

Контурна пластика вилиць – це безопераційна корекція вилиць за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти. Процедура триває від 30 до 50 хвилин. Коригують тільки м’які тканини, тому видимий відновлюючий період практично відсутній. Отримання гарних вилиць безопераційно за допомогою однієї процедури, результат від якої зберігається від 9 місяців до 4 років. За цей час філлер повільно розсмоктується, за який термін він виведеться повністю, залежить від препарату, швидкості обміну речовин і способу життя пацієнта.

Мезотерапия
Внутрішньошкірне (на глибину 2-6 мм) або підшкірне введення поживних і зволожуючих коктейлів, які складаються з вітамінів, мінералів, гіалуронової кислоти, фосфоліпідів, антиоксидантів, амінокислот, біостимуляторів. Ефект від мезотерапії полягає не тільки в лікувані, препарати впливають на шкіру і стимулюють біоактивні точки, запускаючи власні процеси омолодження. В результаті недоліки зовнішності зникають повністю або значно коригуються.

Біоревіталізація
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою – це сучасна безопераційна методика, спрямована на краще вираження структури і зовнішнього вигляду шкіри.

Біорепарація
Мезотерапевтична методика, що відрізняється потужним омолоджуючим ефектом. Приголомшливий результат забезпечує застосування унікальних біопрепаратів. Основний компонент – особливий поліпептид, дефіцит якого в тканинах людини призводить до старіння шкіри.

Ботулінотерапія
Корекція і попередження утворенню мімічних зморшок препаратами на основі ботулотоксину, що вводяться в м’які тканини за допомогою мікроголки. Ефект наростає протягом 2-х тижнів, триває від 5 місяців до року. Період реабілітації відсутній. Для боротьби зі зморшками навколо очей, в зоні губ, області чола, шиї.

Об‘ємне моделювання
Введення в м’які тканини обличчя препаратів-волюмайзер на основі щільної гіалуронової кислоти. Всього одна процедура забезпечує помітний результат. Ефект триває від 1 року і довше. Реабілітація відсутня. Об’ємна пластика обличчя дає безопераційну можливість повернути чіткий овал, чіткість контурів підборіддя і підтягнутих вилиць. Підняття опущених щік і досягти ідеального трикутника краси.

Шкіра навколо очей занадто схильна до негативного впливу навколишнього середовища, вона тонка і ніжна, вочевидь швидше старіє і робить вигляд обличчя старшим, ніж воно є. Мезотерапія відновлює нормальний зовнішній вигляд шкіри і омолоджує її.

Лікарі косметологи клініки Milahra Dental Clinic підбирають найбільш ефективні та безпечні процедури. Тому професіоналами використовується продукція світового лідерства – Allergan.

Більшість косметичних процедур, які проводяться станом на сьогодні, пов’язані з корекцією вікових змін – боротьбі зі зморшками і відновленню контурів обличчя.

Однією з найпопулярніших процедур з метою омолодження шкіри є ін’єкції ботокса.

При введенні в м’язові тканини обличчя ботулотоксин блокує роботу м’язів: припиняють передаватися нервові імпульси, м’язи не скорочуються, шкіра, що покриває їх, розгладжується, дрібні зморшки зникають, великі стають менш глибокими.

Покази
⁃ «Гусячі лапки»
⁃ Горизонтальні зморшки в області чола
⁃ Вертикальні складки між бровами
⁃ Неглибокі зморшки навколо рота
⁃ Опущення куточків губ
⁃ Птоз верхньої повіки
⁃ Асиметрія обличчя
⁃ Зморшки з боків перенісся, спинки носа

Як проводиться процедура?

При первинному огляді лікар виявляє дефекти, які підлягають корекції, надає оцінку міміки, визначає дозування.

Перед процедурою ліофілізат змішують з хлоридом натрію 0,9%. В результаті повинен вийти повністю прозорий (або з жовтуватим відтінком) розчин. Субстанція придатна до використання протягом доби.

Шкіру пацієнта обробляють антисептиком. При підвищеній чутливості – також анестетиком місцевої дії.

Далі відбувається безпосереднє введення ботоксу в заздалегідь визначені точки і повторне знезараження.

Дозу ботокса визначає лікар, але вона не повинна перевищувати 250 ОД за одну процедуру.

Після закінчення процедури лікар вказує в картці пацієнта точки уколів, кількість введеного препарату, серійний номер упаковки, термін придатності продукту. Результат процедури стає помітний вже через 1 тиждень.

Стійкий ефект спостерігається впродовж 1-2 місяців та зберігається до 4-х. Повторну процедуру з меншим дозуванням проводять не раніше, ніж за 3 місяці.

Вартість послуг

 • Ботокс

  від 5'750 грн.
 • Біоревіталізація

  від 3'000 грн.
 • Біорепарація

  від 4'000 грн.
 • Біоремоделювання

  від 4'700 грн.
 • Плазмотерапія

  від 2'000 грн.
 • Контурна пластика

  від 8'500 грн.
 • Нитки Aptos

  від 17'000 грн.