Консультація та обстеження

Ви отримаєте: ґрунтовне та якісне обстеження, вірний діагноз, покроковий план лікування, рекомендації. Професійні лікарі-стоматологи Milahra + | Dental Clinic на м. Лук’янівська проведуть детальний аналіз стану Ваших зубів та зможуть зробити індивідуальний план з прайс-листом на повне лікування.

Консультація стоматолога в Києві – початковий етап лікування. Включає повне обстеження порожнини рота, ознайомлення з варіантами розв’язання проблем, отримання плану лікування і рекомендацій по догляду за зубами.

Лікар на консультації розробляє комплексний план лікування по відновленню здоров’я вашої порожнини рота. При виявленні клінічних ознаків захворювання спеціаліст може призначити додаткову діагностику, яка дозволяє отримати більше детальну картину захворювання. При необхідності корекції плану лікування залучаються суміжні фахівці – терапевт, ортодонт, хірург, ортопед. 

Як проходить консультація?

Графік відвідувань складається індивідуально лікарем-стоматологом і залежить від стану зубів і ясен. Стандартна схема, якої дотримується більшість здорових пацієнтів – один-два рази на рік. Однак, при наявності захворювань або супутніх патологій число візитів збільшується.

Консультація спеціаліста проходить декілька етапів:

 1. Запис на відвідування клініки за телефоном або заповнивши форму на сайті. Адміністратори клініки визначать зручний час для відвідування стоматолога, детально проконсультують щодо особливостей і вартості послуги;
 2. Візит пацієнта у зазначений час;
 3. Визначення конкретних скарг хворого, які привели до звернення у стоматологію;
 4. Детальний огляд ротової порожнини;
 5. Надання індивідуальної рекомендації для діагностики захворювання (при необхідності);
 6. Складання схеми подальшого лікування (при необхідності).

Що входить до консультації лікаря-стоматолога?

В ході консультації проходить детальний огляд ротової порожнини. Лікар оцінює обсяг і якість раніше проведеного стоматологічного лікування: пломбування, установка мостів, імплантатів та інше. Оцінює стан емалі і ясен з метою виявлення захворювань на ранній стадії. Визначає масштаб робіт, їх послідовності та пріоритетність. Спеціаліст пропонує індивідуальні рішення по догляду за зубами і яснами. При необхідності можуть бути призначені додаткові консультації профільних спеціалістів клініки (хірург, ортопед, ортодонт) та дослідження. Наприклад, фотометрія, ортопантомограмма (круговий або панорамний знімок) зубощелепної системи, рентген, комп’ютерна томографія та інше. 

Ціна на консультацію стоматолога в місті Київ залежить від мети огляду і може бути змінена в процесі відвідування. Спеціаліст завчасно проінформує про вартість робіт і необхідність проведення додаткових послуг. Якщо пацієнт прийшов на плановий профілактичний візит, він оплачується за прайсом.

В деяких випадках доведеться заплатити не тільки за візит:

 1. Якщо для постановки діагнозу недостатньо огляду і потрібна додаткова діагностика. Найчастіше призначають фотометрію – це визначення положення зубів і лицьових компонентів, їх відповідність нормам за допомогою фотографії. Лікар може призначити рентген – метод діагностики дозволяє визначити проблемні області (в тому числі під пломбою), правильність положення зубів мудрості, втрату кісткової маси, пов’язану із захворюваннями ясен, пухлини та інше. Якщо по знімку проблему не можна визначити, направляють на 3D-томографію (КТ). Методи діагностики дозволяють визначити скриті процеси та попередити більш серйозне лікування;
 2. Коли хворий звертається з гострим болем. Щоб зняти неприємні симптоми, стоматолог використовує спеціальні знеболювальні та протизапальні ліки. Їх вартість розраховують окремо;
 3. Якщо під час профілактичного огляду було виявлено незначні проблеми: каріозні плями, поверхневий або середній карієс. Зазвичай лікар рекомендує провести терапію в процесі відвідування. Лікування не займе багато часу, але буде запобігати розвитку захворювань. Залежно від ступеня ураження зуба змінюється ціна візиту. 

Що отримує пацієнт після консультації в «Milahra»?

Навіть красиві від природи зуби потребують консультації стоматолога, щоб переконатися у здоров’ї емалі та ясен, своєчасно виявити захворювання і запобігти їх подальшому розвитку.

Своєчасне звернення для консультації у лікаря-стоматолога клініки «Milahra» дозволяє отримати наступні переваги:

 1. Отримання індивідуальних рішень по догляду за зубами та яснами, своєчасне виявлення клінічної картини та розробка плану лікування;
 2. Розрахунок вартості лікування перед початком проведення робіт;
 3. Можливість отримання комплексного лікування від профільних фахівців;
 4. Якісне дослідження захворювання. 

Клініка «Milahra» є однією з провідних медичних центрів в Києві, що надає послуги з діагностики та лікування стоматологічних захворювань. Для багатьох людей відвідування стоматолога – це певний стрес. Ми пропонуємо грамотну консультацію і безболісне лікування. Сучасні знеболювальні препарати та потужна технічна база дають можливість провести будь-яку процедуру так, щоб пацієнт почувався комфортно. До того ж наші фахівці використовують в роботі сучасні методи лікування та діагностики, що дозволяє провести лікування швидко та ефективно.

Вартість послуг

 • Консультація стоматолога терапевта/ортопеда

  300 грн.
 • Консультація стоматолога хірурга/ортодонта

  400 грн.
 • Консультація стоматолога пародонтолога зі складанням пародонтальної карти

  600 грн.
 • Фотометрія

  600 грн.
 • Складання комплексного плана лікування

  800 грн.