Імплантація

Що ви отримаєте? Вживлення в кістку верхньої або нижньої щелепи титанового імплантату, який по суті виступає аналогом кореня втраченого раніше зуба. Використовуються імплантати таких відомих світових виробників Straumann, Nobel, MegaGen, K3Pro.

Імплантація зубів – сучасна найпрогресивніша і безпечна, безболісна і малотравматичная методика відновлення зубів.

Показами до імплантації є відсутність одного або декількох зубів, захворювання пародонту, рухливість зубів. Статистика каже що в 75% випадків у людей старше 30 років відсутній 1 і більше зубів, але багато хто не надає цьому уваги.

Зубний імплантат – на сьогоднішній день, єдина конструкція, яка є аналогом власного зуба. Після установки він працює, як корінь власного зуба. Навіть при повній відсутності зубів ви можете повернути собі гарну посмішку, встановивши всього 4-6 імплантів. Через високу міцність титану пошкодити їх або зламати неможливо.

Приживаня і комфорт експлуатації залежить не тільки від того, яку систему ви вибираєте, але також від клініки, в якій буде зроблена установка. Варто серйозно поставитися до вибору лікаря, який буде проводити операцію.

В нашій клініці ми використовуємо імплантати таких світових виробників як Straumann/Швейцарія, Nobel Biocare/Швейцарія, K3Pro/Німеччина, MegaGen/Південна Корея.

Імплант – це титановий конструктив, який встановлюють в щелепні кістки замість кореня відсутнього зуба. Титан – матеріал з хорошою біоінтеграціею, отже, він швидко обростає кістковою тканиною, особливо після попередньої підготовки. Сучасні титанові імпланти завдяки особливій обробці і структурі дуже швидко приживаються в щелепних кістках.

Зазвичай імплант приживається за 2-4 місяці на нижній щелепі, за 4-6 місяців – на верхній.

Імплантологи вичікують цей термін до того, як навантажити його, щоб з’явилася стабільність імплантату і він міг сміливо витримати жувальне навантаження. Однак, іноді, можна дати навантаження і раніше.

Вартість послуг

  • Встановлення імплантата

    від 14'850 грн.