Ортодонтія

Що ви отримаєте? Розв’язання проблем патології прикусу, порушення жувальної функції, неправильного розміщення або прорізування зубів, дефектів зубного ряду, дисфункції скронево-нижньощелепового суглоба.

Що ж таке ортодонтія?

Ортодонтія займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового скелета. Через кривизну зубів і порушень зубного ряду, зуби складно піддаються гігієнічним процедурам, більш схильні до раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження та порушення з боку щелепно-лицьових м’язів при жуванні, що, в свою чергу, призводять до головного болю, дисфункціі скронево-нижньощелепного суглоба, болі в області шиї, плечового суглоба і спини.

Завдяки ортодонтичному лікуванню, ви зможете поліпшити здоров’я порожнини рота, зовнішність, а також отримати красиву посмішку, яка прослужить Вам довгі роки.

Клініка Milahra Dental Clinic пропонує ряд послуг в ортодонтичному лікуванню:

• Консультація ортодонта в Києві.
• Складання плану лікування.
• Ортодонтичні капи.
• Установка брекет-системи Damon Q.
• Елайнери Invisaling.

Брекет-система Damon

Брекет-система – це конструкція, яка не знімається, складається із самих брекетів, підв’язаних до них ортодонтичних дуг та еластичних лігатур і тяг. Брекети фіксуються на зубах спеціальним клеєм. Переміщення зубів відбувається завдяки помірному, але тривалому тиску ортодонтичної дуги, яка повертається до первинної форми завдяки «пам’яті форми» – якості нікель-титанового сплаву, з якого вона зроблена. Ця сила здатна перемістити зуби в будь-якому напрямку.

Види брекетів:

• Металеві брекети.
• Керамічні брекети.
• Сапфірові брекети.
• Лінгвальні брекети.

Встановлення брекет-системи складається з кількох етапів:

• Діагностика.
• План ортодонтичного лікування.
• Санація і професійна гігієна порожнини рота.
• Фіксація брекетів.
• Рекомендації після фіксаціі брекет-системи.

Діагностика

Обов’язковий етап для підготовки плану ортодонтичного лікування, важливий власне і для самого вибору брекет системи.

Безпосередньо для діагностики необхідно зробити рентгенологічні знімки, частіш за все це комп‘ютерна томографія – кт.

Також, на діагностиці виконується фотометрія. Лікар-ортодонт виконує фотопротокол – серію фотографій зубів, обличчя і усмішки в різних ракурсах.

План лікування

Після діагностики кращого стоматолога-ортодонта необхідно близько тижня, щоб проаналізувати весь матеріал, зробити розрахунки і скласти індивідуальний план лікування.

Планів лікування може бути як один, так і декілька. У кожного з них є свої особливості, плюси і мінуси. Ортодонт найчастіше озвучує той план лікування, до якого схиляється і вважає найбільш оптимальним в даному випадку.

Пацієнт при цьому може вибрати будь-який із запропонованих планів лікування, усвідомлюючи різницю між ними і розуміючи точку зору лікаря. Після того, як пацієнт і лікар зійшлися на одному з планів, відбувається вибір брекет-системи.

Санація і професійна гігієна порожнини рота

Санація включає в себе лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, в тому числі тих зубів, які не турбують пацієнта на сьогоднішній день. Часом старі пломби, які перестали виконувати свою функцію, теж вимагають заміни. Деякі зуби можуть вимагати видалення, але ми рекомендуємо не ухвалювати рішення про це самостійно.

Якщо ви вже пройшли санацію заздалегідь, то достатньо пройти безкоштовну контрольну підтверджуючу консультацію стоматолога-терапевта клініки Milahra Dental Clinic.

Після терапевтичної санації необхідно провести професійну гігієну порожнини рота зі спеціальним навчанням правильної гігієни з брекет-системою. Наш гігієніст – пародонтолог також індивідуально підбирає пацієнтам предмети гігієни: йоржики і щітки, ополіскувач, зубну пасту які підходять саме цьому пацієнту.

Фіксація брекет-системи

1. Зуб обробляється гелем, потім наноситься спеціальний лак. При цьому зуб ніколи не обробляють бором і не зішліфовують емаль.

2. Брекети фіксуються на поверхні зуба ортодонтичним пломбувальним матеріалом.

3. Між брекетом і емаллю відбувається адгезія – приклеювання.

4. На останніх в ряду зубах розташовуються замки, в які вставляється дуга.

5. Далі в кожен брекет Damon, натисканням на паз вводиться дуга і закривається кришка по черзі від центру до бічного відділу.

6. Після закриття брекетів необхідно також встановити на передні брекети спеціальні стопори.

Процедура є абсолютно безболісною. Щоб усунути можливий дискомфорт від сухості губ, попередньо завжди наноситься зволожуючий крем.

Рекомендації після фіксації брекет-системи

Чи болять зуби після установки брекетів?

Після установки брекетів можливі як безболісні, так і болісні відчуття, в залежності від індивідуальної чутливості. Обидві ситуації є нормальними.

Найчастіше біль може виникати під час прийому їжі та при накусивані на зуби. Нормальний період такого стану – до 1 тижня, досить рідко до 2-х тижнів. Потрібно звернути увагу, що нестерпного болю бути не повинно.

Як технічно відбувається зняття брекетів?

Брекет стискається біля основи спеціальними щипцями і просто відскакує, весь матеріал при цьому залишається на зубі.

Бором забирається поверхнева частина матеріалу, але не повністю, щоб не торкнутися та не пошкодити емаль.

Частина, що залишилася, тонкий прошарок матеріалу, повільно, з охолодженням, забирається полірувальними дисками і гумками.
Зуб стає блискучим, емаль ніяк не пошкоджується.

Елайнери Invisaling

Елайнери розробляються індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості будови зубів. Так як порушення зубного ряду індивідуальне, то й лікування має бути спеціалізованим.

Завдяки технологіям сканування порожнини рота, капи для виправлення прикусу Invisaling комфортно розташовуються на зубах і забезпечують їх ефективне вирівнювання. Виготовляються капи Invisalign з прозорого гіпоалергенного еластичного полімеру.

Термін ортодонтичного лікування за допомогою даної технології визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Елайнери діють поступово і забезпечують м’яке і непомітне по відчуттях зміщення зубного ряду в потрібному напрямку.

Щоб лікування проходило максимально ефективно, необхідно відвідувати ортодонта не менше, ніж раз в 4-6 тижнів. Повторні відвідування лікаря зазвичай не вимагають багато часу.

Переваги:

 • Ефективність ортодонтичного лікування для пацієнтів різної вікової категорії.
 • Прозорі капи є практично непомітні для оточуючих, тому дозволяють комфортно та впевнено себе почувати в повсякденному житті.
 • Вирівнювання зубів здійснюється м’яко і практично невідчутно.
 • Елайнери розробляються індивідуально для кожного пацієнта,що забезпечує максимальну ефективність їх використання.
 • Результат проявляється поступово, тому можна бачити, як змінюється посмішка ще до закінчення лікування.

Ціни ортодонтичних послуг

 • Аналіз ТРГ

  650 грн.
 • Знімні ортодонтичні апарати

  від 5'500 грн.
 • Лікування з застосуванням елайнерів Invisalign

  від 123'750 грн.
 • Лікування з застосуванням брекет-системи

  від 9'500 грн.