Ортопедична стоматологія

Що ви отримаєте? Відновлення функції жувального апарату, корекція кольору і форми зубів. Відновлені зуби неможливо відрізнити від природних – гарних і здорових. Функціональна діагностика та тотальна реабілітація за допомогою керамічних вінірів та коронок.

Ортопедiя – це галузь стоматології, яка займається попередженням та лікуванням порушення зубощелепного апарату, суглоба, повноцінним відновленням функції жування, і, звичайно, естетичним протезуванням.

Керамічна коронка допомагає відновити сильно зруйнований внаслідок травми або каріозного процесу зуб, повернути йому колишню форму, естетику і функцію.

Коронки використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації.

Кращі стоматологічні лабораторії допомагають нам зробити коронки з кераміки, що імітуютє колір, форму і прозорість справжнього зуба, а також допомагає захистити такі зуби від карієсу, завдяки тому, що зубний наліт гірше кріпиться на керамічну поверхню.

Керамічні вініри – це щадна альтернатива коронкам. З віком зуби зношуються, змінюють колір, на них можуть з‘являтися сколи, тріщини емалі. Вирішити цю проблему якраз допомагають вініри. Вініри встановлюються на передню частину зуба, який попередньо мінімально обточується.

В середньому товщина вініра коливається між 0.3-1.5 мм. Використання сучасних дентальних мікроскопів дає змогу працювати мікрооінвазивно (в межах емалі) і, таким чином, зменшити глибину препарування живих тканин до 0.2-0.7 мм. Колір, положення, і навіть розмір зубів можна змінити завдяки вінірам.

Таке незнімне протезування зробить так щоб ваша посмішка виглядала натурально і естетично!

Вкладки – ще один вид протезування, сучасна альтернатива пломбам. Головна відмінність від композитних реставрацій в матеріалі, з якого вони виготовлені. Виготовлення в лабораторії, що дозволяє забезпечити максимальну точність і якість виконання.

До переваг керамічних вкладок можна віднести високу міцність, щільність прилягання до власних тканин зуба, високу функціональність і естетичність.

Догляд за вкладками ідентичний догляду за своїми натуральними зубами. Їх потрібно ретельно очищувати за допомогою щіток і паст, використовують зубну нитку та ополіскувачі.

Ціни на ортопедичну стоматологію

  • Безметалеві коронки

    8'100 грн.
  • Вінір керамічний

    10'800 грн.