Консервативна та хірургічна пародонтологія

Що ви отримаєте? Діагностика захворювань тканин пародонту. Зубо зберігаючі маніпуляції. Лікування та відновлення ясен, лікування пародонтиту. Додаткові методи лікування пародонтиту – плазмотерапія.

Пародонтологія спрямована на лікування запальних захворювань, які руйнують ясна та інші структури навколо зуба що його утримують.

Пародонтологія включає профілактику, комплексну діагностику при захворюванні тканин пародонту за допомогою сучасних методів діагностики які включають в себе заповнення пародонтальної карти, аналіз компьютерної томографії та фотодіагностику.

Визначення діагнозу та складання плану лікування. Консервативне лікування запалення тканин пародонту включає широкий спектр процедур, таких як скейлінг та згладжування коренів, видалення змертвілих тканин, а також регенеративні процедури, що спрямовані на відновленні кістки та м’яких тканин.

Хірургічні зубозберігаючі операції. Відкритий кюретаж ясен показаний після консервативного лікування захворювань тканин пародонту в залишкових пародонтальних карманах глибиною більше 5 мм. Відкритий кюретаж передбачає очищення поверхні кореня зуба, його полірування, антисептичну обробку й ушивання. Доступ проводиться шляхом відшарування слизово-ясенного клаптя.

Рецесія ясен (оголення кореня зуба) – це міграція ясневого краю у напрямку до кореня зуба. Ефективним і доведеним методом усунення рецесій є естетична пластична хірургія м’яких тканин порожнини рота.

Вартість послуг

 • SRP при пародонтиті

  від 2'100 грн.
 • Повітряно-абразивне полірування та глибоке фторування

  від 1'500 грн.
 • Відкритий кюретаж

  від 900 грн.
 • Плазмоліфтинг

  від 1'700 грн.