Професійна чистка зубів

Що ви отримаєте? Здорові зуби, чистий подих. Розуміння доцільності регулярних гігієнічних заходів. Звичку слідкувати за станом свого стоматологічного здоров’я.

Лікування відбувається з використанням апаратів EMS Швейцарія. Ми проводимо уроки гігієни та підбираємо оптимальний набір засобів (щітку, пасту, флос, ополіскувач та інше) для індивідуального використання.

Професійна гігієна порожнини рота та профілактичні заходи включають в себе попередження захворювання ясен та виненкення карієсу. Професійна гігієна у кабінеті лікаря стоматолога рекомендована 1 раз у 6 місяців, або 1 раз у 3 місяці для підтримання задовільної гігієни, контроль біоплівки та кровоточивості, попередження запалення та захворювання ясен.

Професійне чищення зубів проводиться в три етапи: повітряно-абразивне полірування з індивідуальним підбором порошка, ультразвукова обробка зубів та використання ручних інструментів, полірування зубів. Навчання індивідуальної гігієни ротової порожнини та підбір засобів щітки, пасти, інтрадентальних йоршиків, ополіскувач.

Профілактичні заходи направлені на підвищення резестентності емалі, зменшення ризику утворення карієсу.

Ціни на чистку зубів в Києві

 • Зняття м'якого зубного нальоту за допомогою “AirFlow” (EMS)

  900 грн.
 • Ультразвукова чистка за допомогою апарату EMS (1 щелепа)

  700 грн.
 • Професійна гігієна порожнини рота (повний комплекс)

  2'300 грн.
 • Зняття мякого зубного нальоту за допомогою щітки та пасти

  600 грн.
 • Профессійне відбілювання системою “Beyond”

  від 3'000 грн.