Хірургічна стоматологія

Що ви отримаєте? Імплантація, відновлення втрачених зубів, видалення зруйнованих зубів, а також реконструктивні процедури для відновлення зубощелепної системи.

Видалення зуба-це витяг з альвеолярної лунки зруйнованого або неправильно зростаючого зуба.

У сучасній стоматології до видалення приходять вкрай рідко, пов’язане це з тим що всі зусилля прикладаються для збереження свого зуба з відновленням його жувальної і естетичної функції.

Коли зуб вже не врятувати-він видаляється, відбувається це обов’язково під анестезією для безболісності процедури і з мінімальною травматичністю для збереження цілісності всіх навколишніх тканин, для того щоб післяопераційний період був максимально безболісний.

У нас в клініці видалення це тільки перший етап, який служить більше підготовкою під майбутню імплантацію, адже видалити зуб не складно-складніше його відновити.

Видалення зуба мудрості.

Мабуть найпоширеніший вид процедури. Пов’язано це з тим, що так звані «вісімки» в 90% випадків прорізуються з різними ускладненнями або порушеннями, що призводить до зміщення зубного ряду а також до запального процесу. Звернутися до стоматолога слід відразу, як ви відчули, що він заподіює вам дискомфорт або ж за ортодонтичними показами.

Вартість послуг

  • Видалення зуба

    від 1'600 грн.