Терапевтична стоматологія: реставрація та ендодонтія

Всі маніпуляції, як то ендодонтичне лікування кореневих каналів, лікування карієсу та художня реставрація, проводяться під операційним мікроскопом та з використанням ізоляції.

Терапевтична стоматологія часто є підготовкою пацієнта до інших видів стоматологічного лікування і полягає в профілактиці та лікуванні захворювань зубів.

Терапевтична стоматологія у клініці Milahra Dental Clinic пропонує наступні процедури:
– лікування карієсу зубів;
– лікування пульпіту;
– лікування періодонтиту;
– повторне ендодонтичне лікування;
– естетичні реставрацї бокових та фронтальних зубів.

Всі етапи терапевтичного лікування проводяться з допомогою операційного мікроскопа, що дозволяє повністю контролювати всі етапи під час лікування карієсу або його ускладненнь та дає можливість отримувати високоякісний результат.

Процес лікування карієсу спеціалісталістами стоматології Milahra Dental Clinic передбачає безболісне усунення уражених тканин і пломбування порожнини високоякісними матеріалами для відновлення функціональних та естетичних характеристик зуба та запобігти подальшому прогресуванню захворювання та як наслідок руйнування зуба.

Хоча карієс зуба вражає переважну частину населення, більшість людей ігнорують цей процес, аж поки він не спричинить біль, внаслідок ураження пульпи.

Причиною цього болю є інфікування і запалення пульпи зуба (пульпіт), а потім і тканини, в ділянці верхівки кореня зуба (періодонтит).

Лікуванням таких ускладнень карієсу займається лікар–ендодонтист.

Ми проводимо як первинне так і вторинне ендодонтичне лікування, видалення уламків інструментів, які є частою причиною виникнення вторинних запальних процесів.

Стоматологія Milahra Dental Clinic укомплектована новітніми та високоякісними обладнанням та матеріалами. Будь-яке лікування відбувається з допомогою операційного мікроскопа, що дозволяє виявити та пролікувати додаткові кореневі канали, візуалізувати тріщини в коронковій та кореневій частині зуба, уламки інструментів пов’язані з попереднім лікуванням та обрати найкращий варіант лікування для Вас.

Для найкращої механічної обробки кореневих каналів ми використовуємо сучасні ендомотори та високоякісні ендодонтичні інструменти.

Поряд з інструментальною та медикаментозною обробкою кореневих каналів не менш важливою процедурою є якісне їх пломбування. Для цього ми використовуємо найбільш сучасні методи пломбування гарячою конденсацією гутаперчі.
Для підтвердження якісного пломбування кореневих каналів обов’язково проводиться прицільна радіовізіографія зуба.

Вартість послуг

 • Реставрація зуба

  від 850 грн.
 • Художня реставрація

  від 1'350 грн.
 • Тотальна пряма реставрація

  від 2'850 грн.
 • Ендодонтичне лікування

  від 2'300 грн.

Записатися на прийом

  Спеціаліст клініки перетелефонує Вам для точного погодження процедури та часу візиту.

  Наші додаткові переваги для вас

  Зручне розташування
  в центрі міста

  Якісний дружній сервіс:
  від зустрічі в холі до проведення найскладніших маніпуляцій

  Зрозуміле формування вартості послуг та матеріалів