Красиво посміхатися може кожен!

Георгій Бущан. Український футболіст, воротар Київського «Динамо».

6 жовтня вся планета відзначає Всесвітній день посмішки.

А це значить, що все більше людей усвідомлюють силу посмішки і розуміють її важливість у власному житті.

Коли ми щиро посміхаємося нам легше будувати дружні та партнерські стосунки, нам легше домовлятися та отримувати бажане. Секрет полягає в тому, що наш мозок сприймає інформацію невербально на 75%, отже, міміка та вираз обличчя можуть зруйнувати стосунки, або ж ідеально їх покращити. Посмішка дає відкритість і впевненість і з усміхненими людьми хочеться мати справу.

В багатьох країнах посмішка є частиною корпоративної культури. Не вмієш посміхатися – на вихід! Так в Китаї, країні, де не властива посмішка, винайшли взагалі цікавий спосіб навчити посміхатися співробітників митної служби перед Олімпіадою в Пекіні. Їм на 10 хвилин встромляли в зуби дерев’яну паличку, потім її акуратно виймали. Людина за інерцією продовжула посміхатися.

В Америці ж посмішка є цілим культом, і  посміхатися відкрито, “всіма зубами” вчать з самого дитинства. Звідти ж і йде культура догляду за стоматологічним здоров’ям. Красива, доглянута посмішка змаличку до літнього віку.

Але що робити, якщо людина відчуває психологічний дискомфорт і бар’єр перед посмішкою саме із-за стану зубів?

Це може бути – форма зубів, колір, зсув, стирання.

Всі перераховані дефекті, як набуті, так і вроджені, можна вирішити завдяки вінірам.

Вініри – це завжди індивідуальний витвір для кожного пацієнта. За допомогою найновіших технологій створюється нова емаль, яка за міцністю відповідає природній. Це надтонка пластиночка, яка склеюється з емалю власного зуба пацієнта, яка також має бути збережена.

Якщо зуби рівні від природи і дефекти незначні, зуб обточується мінімально. Якщо ж зуби сильно викривлені, без попереднього вирівнення зубів поставити якісні вініри не вдасться.

Великою перевагою вінірів є те, що вони не потребують спеціального догляду. Лише – чистити зуби щодня та відвідувати свого гігієніста раз на пів року.

Як показує практика, красиво посміхатися може кожен – спочатку на одинці з собою, потім посмішка колегам на роботі, щира яскрава посмішка для друзів та коханих і нарешті усмішка перехожим на вулиці.

Посміхайтеся!

Ваша,

Milahra Dental Clinic